středa 31. prosince 2014

Pro letošní rok jenom malý skok...

...sem, do blogosféry,

ať si, aspoň hypoteticky,  ponechám otevřená vrátka na pokračování a blog úplně neumře. Což už sice jako by se stalo, když příspěvků tak málo, ale…
…i když pořád válčím s časem a atmosféra zde už nikdy nebude taková jako za časů existence „bloguje.cz“, je fajn mít tu možnost – sem tam si pro radost zablogovat. Jen tak.
 A ano, přiznávám, v kolonce "archiv blogu" nechci vynechat rok 2014, tak mě to dnešní datum donutilo zapátrat v paměti po přístupovém heslu a napsat aspoň krátké přání  :)    
 

Do nového roku přeji vám všem,
(co náhodou zabloudíte zas sem),
Hodně zdraví, štěstí, lásky,
ze starostí žádné vrásky.

 
Prostě, stále žiju a chuť i nadále psát někde ve mně dříme. No, dříme. Spíš se nachází uprostřed hlubokého, přehlubokého spánku. Ale třeba se zrovna ten příští rok aspoň občas probudí.

8 komentářů:

 1. Nomi, hezký rok 2015, ať se ti vše daří a jsi šťastná a spokojená :)

  OdpovědětVymazat
 2. I Tobě krásný nový rok, ať se Ti všechno splní

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Báro a Přítelkyně, moc děkuji za přání a oběma vám přeji hodně zdraví, štěstí a pohody :)

  OdpovědětVymazat
 4. Super! Zdravím a těším se, že třeba...někdy...občas. Já jsem na tom v poslední době hodně podobně. Světlé zítřky volají!!! :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Aha! Tak ten poslední komentář jsem psala ještě před přečtením nejnovějšího příspěvku..ale stejně: Světlé zítřky volají, nomi! Sílu přeju!

  OdpovědětVymazat
 6. Milá F., děkuji a nápodobně. A piš, piš - i když to nevypadá, nárazově dočítám (ale z tabletu neumím dávat komentáře) :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Jééé, Nominku, to je super, že jsi zase skočila do blogu! :-) Já sem občas nakukuju, ale okolo Nového roku jsem za jedno neměla moc času, za druhé byla doblbnutá, tak se omlouvám a mávám a přeju krásný a zajímavý rok. ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Oby, moc ráda Tě tady vidím a taky Ti přeji hodně štěstí a pohody v novém roce :-)
   A teda doufám, že těch skoků tu bude letos o něco víc, než loni ;-) Hodně mi to chybí.

   Vymazat